Hilal Saleh

Vikt: 64 - 71 kg
Mästerskap:
Professionell:
Motståndare Klubb/nation Resultat Ort, Land Datum Tävling Kommentar
51 Aron Plahn KFUM Linköping 3 - 0 Stockholm 2024-05-11
50 Oliver Grimshaw Fleetwood Gym ABC, ENG 1 - 2 Heby 2024-04-13 1/2 Sala BC
49 Sonny Kerr SCO 0 - 3 Uppsala 2024-02-10 Landskamper 2024 (s/j) SWE-SCO 4-5
48 Peter Ahlberg Skoftebyns AIS 0 - 5 Karlstad 2023-12-10 SM 2023 Final
47 Tim F Korhola Bålsta BK 4 - 1 Karlstad 2023-12-09 SM 2023 1/2
46 Emil Harrysson BK Falken 3 - 0 Karlstad 2023-12-08 SM 2023 1/4
45 X X British Army W 3 Aldershot, ENG 2023-11-25 Round Robin
44 X X British Army W 3 Aldershot, ENG 2023-11-24 Round Robin
43 Dominik Enekes Csepeli Box Klub, HUN 0 - 5 Skopje, MKD 2023-11-12 Final Golden Gong
42 Cosmin Neagu [ROM] 5 - 0 Skopje, MKD 2023-11-11 1/2 Golden Gong
41 James Gardiner Guildford BC, ENG 0 - 5 Borås 2023-11-03 1/4 King ot Ring
40 Peter Ahlberg Skoftebyns AIS 1 - 2 Askim 2023-10-21 Final Scandinavia BO
39 Markus Lövberg Eslöv BC 5 - 0 Lund 2023-09-16 Final Sydsvenska
38 William Tyres Billingham BA, ENG 0 - 5 London, ENG 2023-06-16 1/4 Haringey BC
37 Amin Adam Salle du Temple, FRA L 3 Argenteuil, FRA 2023-05-12 1/2 Montana
36 Jayden Trudell Border City BC, CAN W 3 Argenteuil, FRA 2023-05-11 1/4 Montana
35 Erik Wang Strömhaug B-30, NOR W TKO 3 Timrå 2023-02-19 Final Norrländska
34 Awaz Shakuri Stockholms AIF 2 - 1 Stockholm 2023-01-28
33 Vuk Gladanac Väsby IK 2 - 1 Stockholm 2022-11-19
32 Joakim Havem Skien BK, NOR 0 - 5 Borås 2022-11-04 1/4 King ot Ring
31 Mujtaba Hasani IFK Umeå 0 - 3 Söderköping 2021-09-25 1/2 Gripen Cup
30 Modestas Zumuidina AIK Stockholm 0 - 5 Gävle 2020-10-31 SM 2020 1/2
29 Robin Wesström BK Falken 4 - 1 Gävle 2020-10-30 SM 2020 1/4
28 Peter Ahlberg Skoftebyns AIS 2 - 1 Göteborg 2020-01-26
27 Milad Mazdak BK Ringen 1 - 4 Köping 2019-12-08 SM 2019 SM-final
26 Emil Harrysson BK Falken 3 - 2 Köping 2019-12-07 SM 2019 1/2
25 Ali Aga Zamani Örebro BK 5 - 0 Köping 2019-12-06 SM 2019 1/4
24 Don Emini Fighter KBK, NOR 1 - 4 Borås 2019-11-23 1/2 King ot Ring
23 Mos Hannan GYM01, ENG 3 - 2 Borås 2019-11-22 1/4 King ot Ring
22 Kaveh Waisy IK 99, DEN 3 - 2 Hilleröd, DEN 2019-10-13 Final HSK BC
21 John Jeppsson Rudell Majornas BK 2 - 1 Ystad 2019-09-07
20 Roberto Bengtsson Halmstads BS 1 - 4 Borås 2018-11-24 1/2 King ot Ring
19 Milad Mazdak TiFa BC 1 - 2 Tidaholm 2018-11-11 Round Robin
18 Toni Nohra Vänersborgs BK 1 - 2 Falköping 2018-11-10 Round Robin
17 Roberto Bengtsson Halmstads BS 1 - 2 Tidaholm 2018-11-09 Round Robin
16 Emil Harrysson BK Falken 0 - 5 Söderköping 2018-09-29 1/2 Gripen Cup
15 Majtaba Hasanzadeh BK Trim 3 - 0 Göteborg 2018-03-30
14 John Jeppsson Rudell Majornas BK 3 - 0 Göteborg 2018-02-24
13 Yohannes Berhane IF Linnéa 0 - 5 Borås 2017-11-24 1/4 King ot Ring
12 Frederik Lundgaard Jensen Pandrup BK, DEN 0 - 3 Angered 2017-11-03 1/4 ABC
11 Victor Karlsen Halmstads AIS 3 - 0 Göteborg 2017-05-13
10 Qaris Noori BK Revansch 3 - 0 Malmö 2017-04-22 Final Sydsvenska
9 Alexander Egelund AIK Roskilde, DEN 0 - 3 Halmstad 2017-02-26 Final Andersberg
8 Imaran Hashimi GAK Enighet 3 - 0 Halmstad 2017-02-25 1/2 Andersberg
7 Mandi Ahmadi Sundsvalls BK L w.o Hallstahammar 2015-03-21 1/2 Nybörjarnas
6 Berhane Teckley IF Göteborg Team Box 3 - 0 Hallstahammar 2015-03-20 1/4 Nybörjarnas
5 Andreas Valavanis Lunds BS 1 - 2 Halmstad 2015-02-22 Final Andersberg
4 Dennis Krasniqi Helsingborgs BK 3 - 0 Halmstad 2015-02-21 1/2 Andersberg
3 Ola Grong Trym IL, NOR 1 - 2 Borås 2014-11-23 Final King ot Ring (j)
2 Amel Gazic Skene AK 3 - 0 Borås 2014-11-22 1/2 King ot Ring (j)
1 Linus Laurman BK Kelly 3 - 0 Söderköping 2014-09-28 Final Gripen Cup (j)
Sammanfattande statistik

Angered BC (Göteborg). Bulldog Training Center (Hisings Kärra). Redbergslids BK (Göteborg). Djurgårdens IF (Stockholm). 


2019, 2023 SM-Silver.