Göran Rejdvik

Vikt: Bantamvikt, Fjädervikt, Lättvikt
Mästerskap:
Professionell: Nej
Motståndare Klubb/nation Resultat Ort, Land Datum Tävling Kommentar
30 Jörgen Labinschus TBC 59, FRG L TKO 2 Halmstad 1967-11-05
29 Christer Ottosson GAK Enighet 0 - 3 Halmstad 1966-02-04. Final Sydsvenska
28 Ronny Vendel BK Amatör 3 - 0 Halmstad 1966-02-04 1/2 Sydsvenska
27 Jörgen Madsen Valby IK, DEN 0 - 3 Kalmar 1965-11-06
26 Rickard Nielsen Hälsingborgs BK 3 - 0 Värnamo 1965-10-15
25 Karl-Åke Palm Djurgårdens IF 3 - 0 Oskarshamn 1965-10-11
24 Reinhold Jonsson BK Ringen 3 - 0 Eksjö 1965-03-16
23 Reinhold Jonsson BK Ringen 3 - 0 Nässjö 1965-03-07
22 Rooney Jerrevång IFK Linköping 2 - 3 Stockholm 1965-02-22 SM 1965 1/2
21 Kjell Nilsson (fj) Kristianstads BK 3 - 2 Värnamo 1965-01-31. Final Sydsvenska
20 Reinhold Jonsson BK Ringen 5 - 0 Värnamo 1965-01-31 1/2 Sydsvenska
19 Jan Rydström Kalmar BK 1 - 2 Oskarshamn 1965-01-17. Final DM-Småland
18 Alfons Johansson Oskarshamns BK 3 - 0 Oskarshamn 1965-01-17 1/2 DM-Småland
17 Reinhold Jonsson BK Ringen 3 - 0 Värnamo 1965-01--31 1/2 Sydsvenska
16 Leif Carlsson IK Balder 2 - 3 Stockholm 1964-12-27 1/4 JSM
15 Ingvar Emanuelsson Värnamo BK 0 - 3 Värnamo 1964-10-16
14 Rooney Jerrevång IFK Linköping 1 - 2 Jönköping 1964-10-09
13 Victor Kourtti BK Figg 0 - 3 Alingsås 1964-01-26
12 Ingvar Rejdvik BK Värend W 3 Växjö 1964-01-12 Final DM-Småland
11 Jan-Erik Jarny Flottans IF W 3 Växjö 1963-12-01
10 Victor Kourtti BK Figg 2 - 1 Lidköping 1963-11-21
9 Johnny Nilsson Tidaholms BK L KO 3 Jönköping 1962-11-25
8 Tord Karlsson (fj) BK Ingo 0 - 3 Oskarshamn 1962-11-04
7 Jan Rydström Kalmar BK L KO 1 Nybro 1962-01-28 Final DM-Småland
6 Kent Dahlberg Upsala IF L KO 1 Stockholm 1961-12-28 1/4 JSM
5 Ronny Vendel BK Amatör W TKO 3 Växjö 1961-12-03
4 Brian Hansen IK Sport, DEN 1 - 2 Karlskrona 1961-11-10
3 Jan-Olof Sjölin Nybro BK 0 - 3 Nybro 1961-03-12
2 Jan Malmkvist BK Ringen W 3 Värnamo 1961-01-15 Final DM-Småland (j)
1 Jan-Olof Sjölin Nybro BK 2 - 1 Växjö 1960-12-04
Sammanfattande statistik

BK Värend (Växjö). KK All Round (Lidköping). 
1961 Distriktsmästare Småland (j). Utsedd till turneringens bäste junior. 
1964 Distriktsmästare Småland. 
1965 Sydsvensk mästare. 
1966 Silver Sydsvenska mästerskapet.