Göran Rejdvik

Vikt: Bantamvikt, Fjädervikt, Lättvikt
Mästerskap:
Professionell: Nej
Motståndare Klubb/nation Resultat Ort, Land Datum Tävling Kommentar
29 Jörgen Labinschus TBC 59, FRG L TKO 2 Halmstad 1967-11-05
28 Christer Ottosson GAK Enighet 0 - 3 Halmstad 1966-02-04. Final Sydsvenska
27 Ronny Vendel BK Amatör 3 - 0 Halmstad 1966-02-04 1/2 Sydsvenska
26 Jörgen Madsen Valby IK, DEN 0 - 3 Kalmar 1965-11-06
25 Rickard Nielsen Hälsingborgs BK 3 - 0 Värnamo 1965-10-15
24 Karl-Åke Palm Djurgårdens IF 3 - 0 Oskarshamn 1965-10-11
23 Reinhold Jonsson BK Ringen 3 - 0 Eksjö 1965-03-16
22 Reinhold Jonsson BK Ringen 3 - 0 Nässjö 1965-03-07
21 Rooney Jerrevång IFK Linköping 2 - 3 Stockholm 1965-02-22 SM 1965 1/2
20 Kjell Nilsson (fj) Kristianstads BK 3 - 2 Värnamo 1965-01-31. Final Sydsvenska
19 Reinhold Jonsson BK Ringen 5 - 0 Värnamo 1965-01-31 1/2 Sydsvenska
18 Jan Rydström Kalmar BK 1 - 2 Oskarshamn 1965-01-17. Final DM-Småland
17 Alfons Johansson Oskarshamns BK 3 - 0 Oskarshamn 1965-01-17 1/2 DM-Småland
16 Reinhold Jonsson BK Ringen 3 - 0 Värnamo 1965-01--31 1/2 Sydsvenska
15 Leif Carlsson IK Balder 2 - 3 Stockholm 1964-12-27 1/4 JSM
14 Ingvar Emanuelsson Värnamo BK 0 - 3 Värnamo 1964-10-16
13 Rooney Jerrevång IFK Linköping 1 - 2 Jönköping 1964-10-09
12 Victor Kourtti BK Figg 0 - 3 Alingsås 1964-01-26
11 Ingvar Rejdvik BK Värend W 3 Växjö 1964-01-12 Final DM-Småland
10 Jan-Erik Jarny Flottans IF W 3 Växjö 1963-12-01
9 Victor Kourtti BK Figg 2 - 1 Lidköping 1963-11-21
8 Johnny Nilsson Tidaholms BK L KO 3 Jönköping 1962-11-25
7 Tord Karlsson (fj) BK Ingo 0 - 3 Oskarshamn 1962-11-04
6 Jan Rydström Kalmar BK L KO 1 Nybro 1962-01-28 Final DM-Småland
5 Kent Dahlberg Upsala IF L KO 1 Stockholm 1961-12-28 1/4 JSM
4 Ronny Vendel BK Amatör W TKO 3 Växjö 1961-12-03
3 Jan-Olof Sjölin Nybro BK 0 - 3 Nybro 1961-03-12
2 Jan Malmkvist BK Ringen W 3 Värnamo 1961-01-15 Final DM-Småland (j)
1 Jan-Olof Sjölin Nybro BK 2 - 1 Växjö 1960-12-04
Sammanfattande statistik

BK Värend (Växjö). KK All Round (Lidköping). 
1961 Distriktsmästare Småland (j). Utsedd till turneringens bäste junior. 
1964 Distriktsmästare Småland. 
1965 Sydsvensk mästare. 
1966 Silver Sydsvenska mästerskapet.