Kamkian Djiminger

Vikt: 71 - 81 kg
Mästerskap:
Professionell:
Motståndare Klubb/nation Resultat Ort, Land Datum Tävling Kommentar
38 Zurab Maghlapdidze ATF Gym IF 0 - 3 Askim 2024-06-14 1/4 Göteborg BO
37 John Jeppsson Rudell Majornas BK 1 - 2 Göteborg 2024-04-06
36 Jonathan Elkhouri IK Ymer 2 - 1 Kinna 2024-03-20
35 Lorans Rasol IK Ymer 2 - 1 Värnamo 2024-02-25
34 Arturo Chaves IK Ymer 2 - 1 Kinna 2024-01-13
33 Kevin Scott IF Linnéa 0 - 5 Karlstad 2023-12-08 SM 2023 1/4
32 Felix Nyrfors KFUM Linköping 0 - 3 Stockholm 2023-11-25
31 Felix Nyrfors KFUM Linköping 0 - 5 Borås 2023-11-03 1/4 King ot Ring
30 Gent Makaj Classic Boxing, SUI 0 - 3 Askim 2023-10-22 Final Scandinavia BO
29 Ratmir Turchaninov [UKR] L TKO 2 Eindhoven, NED 2023-05-28 1/2 Eindhoven BC
28 Delano James Van't Hof, NED W w.o Eindhoven, NED 2023-05-27 1/4 Eindhoven BC
27 Volkan Önal Majornas BK 1 - 4 Hvidovre, DEN 2023-03-26 Final Hvidovre BC
26 Ali Amanullah Yousufi Hammarby IF 1 - 4 Botkyrka 2022-12-09 SM 2022 1/4
25 Adolpe Sylva Halmstads BS 0 - 5 Borås 2022-11-04 1/4 King ot Ring
24 Ali Amanullah Yousufi Stockholm 1 - 2 Skarpnäck 2022-10-23 Stockholm-Västsvenska 5-4
23 Jonas Harring Varde AK, DEN 5 - 0 Hilleröd, DEN 2022-10-16 Final Hilleröd BC
22 Volkan Önal Majornas BK 2 - 1 Hilleröd, DEN 2022-10-15 1/2 Hilleröd BC
21 Ted Harrington Hoddesdon BA, ENG 3 - 0 Borås 2022-05-29 Round Robin
20 Diogo Semedo Privilego BC, POR 3 - 0 Borås 2022-05-28 Round Robin
19 Artisom Trubianiom Djurgårdens IF 3 - 0 Borås 2022-05-27 Round Robin
18 Muhammad Ewaz Khalili Hammarby IF 0 - 3 Skarpnäck 2022-05-15 Final Mellansvenska
17 Taher Ibrahimzad Vänersborgs BK 0 - 3 Skene 2022-04-15
16 Rasmus Clemmesen Gilleleje BK, DEN 1 - 2 Hvidovre, DEN 2022-03-27 Final Hvidovre BC
15 Ali Smesem Hisingens BK 1 - 2 Göteborg 2022-02-27
14 Muhammad Ewaz Khalili Hammarby IF 2 - 1 Stockholm 2022-01-29
13 Besfort Xhafolli KFUM Fightzone 0 - 5 Norrköping 2021-12-12 SM 2021 SM-final
12 Robin Böhme Redbergslids BK 3 - 2 Norrköping 2021-12-11 SM 2021 1/2
11 Johny Saariranta Punch Out BC 3 - 0 Göteborg 2021-11-14
10 Anatole Lemaire PUC, FRA L TKO 3 Borås 2021-11-06 1/2 King ot Ring
9 Karl Ferdin Karlsen Fahari IF Örnulf, NOR W TKO 3 Borås 2021-11-05 1/4 King ot Ring
8 Seyyed Mohammad Hossezni Sparta BK 2 - 1 Söderköping 2021-09-25 Final Gripen Cup
7 Correa Robinsson IK Ymer 2 - 1 Skene 2020-03-07
6 Danijel Leskovar Redbergslids BK 0 - 3 Göteborg 2020-01-26
5 Daniel McCarthy Skövde BC 0 - 2 Borås 2019-11-24 Final King ot Ring
4 Mikhael Visca TK, NOR 3 - 0 Borås 2019-11-23 1/2 King ot Ring
3 Paul Larsson Kristianstads BK 3 - 0 Skene 2019-10-12
2 Teo Omijada Kungshamns BK 3 - 0 Skene 2019-05-18
1 Samuel Donellan Bulldog TC 3 - 0 Borås 2019-04-07
Sammanfattande statistik

Skene Atletklubb. Bulldog Training Center (Hisings Kärra). Partille BK. 
2021 SM-Silver.